MU starší přípravka - SK Kladno B 5.6.2009

06.06.2009 11:13

Baník Stochov - SK Kladno B   0 : 9 (0:3)

Devíti gólový debakl z počátku zápasu nic nenaznačovalo, začali jsme aktivně a v prvních 15 minutách si vytvořili několik šancí. Bohužel jsme z nich gól nedali a soupeř nás ze své  první akce potrestal a v 15.minutě 1.poločasu se ujal vedení 1:0. Gól padl po nedorozumění brankáře s obranou, když si brankář vyběhl pro míč, ale obránce ho usměrnil tak,že už na něj nedosáhl a pro útočníka soupeře už nebyl žádný problém trefit prázdnou bránu. Tato branka znamenala konec naší aktivity a poté již dominoval soupeř. Následnou velkou šanci soupeři zmařil výborným zákrokem náš brankář, ale i tak jsme inkasovali do poločasu ještě dvakrát a o poločase prohrávali 0:3. I když jsme se snažili před začátkem druhého poločasu kluky povzbudit, 0:3 v poločase ještě moc neznamená, účinek byl přesně opačný a krátce po začátku 2.poločasu jsme dvakrát inkasovali a hrozivý nárůst rozdílu ve skóre pokračoval i nadále. Všichni až na Dominika Velce a Ondru Müllera zkrátka utkání "zabalili" již po poločase a jejich laxní přístup, podtržený špatným výkone brankáře, kterému se utkání vůbec nepovedlo, znamenal naši třetí vysokou porážku v letošní sezóně. Nutno dodat, že naprosto zbytečnou.