MU starší přípravka - Kablo Kročehlavy 18.5.09

19.05.2009 20:24

Kablo Kročehlavy - Baník Stochov  1 : 2 ( 0:1 )                                                                 góly : Velc,Lukáč

V prvním poločase jsme se dostali do vedení po sólové akci Dominika Velce. Bohužel jsme soupeři dovolili na začátku 2.poločasu zbytečně vyrovnat, když Broňa Vajnar, zastavi míč směřující do zámezí,vedle naší branky, a přihrál nesmyslně soupeři před naši branku, který touto šancí nepohrdl. Naštěstí jsme dokázali vstřelit druhý gól, když rohový kop tečoval do soupeřovi brány Vítek Lukáč a opět strhnout vedení na naši stranu a udržet ho až do konce zápasu. Za vítězství děkujeme hlavně Lukáši Dadákovi, který v posledních vteřinách utkání odkopl míč z naší brankové čáry za již překonaným brankářem.