B.Stochov - Družec st.př.

30.09.2009 08:14

4.kolo  27.9.2009  Baník Stochov : Družec   4 : 2 (0:0)

sestava : Červený,Fridrich,Vlček,Pokorný,Vorbach,J.Novotný,M.Novotný,Civín,Rus

Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale přechod přes soupeřovu obranu nám činil nemalé problémy, nicméně zlepšenou a zpřesněnou kombinační hrou jsme soupeře pomalu začali více a více přehrávat. Celý první poločas se hrálo, s vyjímkou dvou okének v naší obraně, na polovině soupeře. Oba brankáři byli v prvním poločase nad síly útočníků a tak skončil poločas 0:0. Ve druhém poločase už jsme se dočkali i gólů. Nejdříve pohotově dorážel Lukáš Červený střelu Jindry Novotného, kterou brankář stačil pouze vyrazit. Bohužel jsme si pak naše obrana vybrala další slabší chvilku a po zbytečné strátě míče dovolili soupeři vyrovnat. Naštěstí se po pár minutách prosadil D.Civín a opět L.Červený, z přímého kopu, a nemuseli jsme se o výsledek déle obávat. Jenže opět jsme "usnuli na vavřínech a soupeř snížil na 3:2. Ihned po rozehrání se povedla akce, při jejímž zakončení nezaváhal L.Rus a my se opět ujali dvoubrankového vedení, které jsme si až do konce pohlídali.